header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů- 2017 (2)

 

 6. 10.  oslavila naše "C" štěnátka po Artíčkovi My Joy a Bianušce de Salvia Apiana své první narozeniny. Přejeme Vám zlatíčka: Čendo, Coudy, Kájuško, Kajlínko, Cedruško, Mášenko a Karolínko jen to nejlepší. Báječné rodinky všichni máte a tak jim stále dělejte radost, tak jako ji oni dělají Vám a hlavně! buďte hooodně zdraví!!! Máme Vás moc rádi!     

 

 

 

Moc děkujeme za fotky Vás už ročních miminek.. :-)

Mášenka:

Kájuška:

Cedruška:

Coudy:

 

 

Karolínka:

 

Děkujeme za přání i babičce Asmínce Goldenpack Marty, dědovi Andráškovi Misantos a tetičkám Elánce a Amálce de Salvia Apiana a Šárce do rodné smečky maminky Bianušky :-)

 

 

 

 

 

 

 


28. 9. - 1. 10. proběhlo každoroční setkání našich odchovů. Tentokrát A, B a C štěnátek z rodné smečky Salvia Minor a A štěnátek z CHS Ubi Amor a Creamy Sun po našich holčičkách Annii a Besi. Trošku jsme potrénovali jak pracovně, tak výstavně, houbařili, soutěžili, ale hlavně se dobře bavili. Bylo nám s Váma kamarádi moc hezky a jsme rádi, že na nás nezapomínáte. Máme Vás rádi a moc děkujeme za báječný víkend.

 

  

 

více fotek zde...


 

 

27. 9. oslavila naše nejstarší Baruška své desáté narozeniny. Přejeme ti zlatíčko naše hlavně zdraví!Ještě dlouho dohlížej a pomáhej nám tak vychovávat tu tvoji velkou smečku... máme tě moc rádi!

 

 

2. 9. Klubová výstava retrieverů v Hranicích na Moravě a krásná prezentace našich odchovů...

Děkujeme Vám kamarádi za báječný den, jsme na Vás moc pyšní!!!

rozhodčí: Alfonso Simons (NL)


Abbie de Salvia Minor - Besinka

tř. pracovní V1 CAC, CC, Vítěz Hranic, BOB

Carolin de Salvia Minor

tř. mladých V1 CAJC, BOJ

Collin My Joy

tř. pracovní V1 CAC, CC

Coudy de Salvia Minor

tř. mladých VD2

Více fotek zde...


16. Krajská výstava v Brně

rozhodčí B. Ovesná

Coudy de Salvia Minor tř. mladých V2

gratulujeme!!!

 

     

 

 

 

Výcviková sobota se štěnátky Cedruškou, Coudym a Karolínkou.

Ještě se máme co učit, ale základ tam je a chuť do práce veliká. Mám z Vás všech radost a děkujeme za moc pěkný den, bylo nám s Váma krásně veselo.

   

 

více fotek zde...

 

 

Děkujeme za milé pozdravení od Čendy a jeho milující rodinky. Mám radost, když vidím jak jsou "naše" dětičky spokojené a tahle smečka se určitě spolu nenudí :-)

 

     

 spokojení kluci...

 

 

 

 

 

 

Náš odchovaneček Coudy de Salvia Minor nám se svojí paničkou Terezkou dělá velkou radost. Na 10. ročníku Krajské výstavy psů v Brně si vyběhal V1, VTM a krásné třetí místo o nejlepšího mladého psa. Posíláme velkou gratulaci a jsme na Vás moc pyšní :-)    

 

 

 

 

 

Děkujeme za milé pozdravení od našich kluků Badyho a Benjaminka a jejich rodinek :-) 

 

 

 

 

 

 

 20. 6. 2015 se Collinkovi a naší odchovanečce Besince narodilo osm štěnátek a to čtyři holčičky a čtyři kluci v CHS Creamy Sun. Přejeme Vám zlatíčka ke druhým narozeninám hodně zdraví, lásky a báječné zážitky v milujících rodinkách!!! 

 

   

 

 

 

 15. 6. dnes má náš Collinek pět let. Už jsme toho spolu tolik pěkného prožili. Jak v životě, tak i na poli pracovním či výstavním. Ty jsi mi vždy ukázal jak mě máš rád a věřím, že si ještě dlouho budeme dělat navzájem radost. Jsem s tebou moc ráda chlapečku. Všechno nejlepší tobě i tvým sourozencům z rodné CHS My Joy   

 

 

 

 

 

  11. 6. 10. ročník ZEMSKÉ KORUNY v Lanškrouně

rozhodčí: p. Vladimír Adlt

Coudy de Salvia Minor tř. dorostu VN1 a 4. místo jako nejlepší dorost

Carolin de salvia Minor tř. dorostu VN1

Caya de Salvia Minor tř. dorostu VN2

Collin My Joy tř. vítězů V1 VT

Bianca de Salvia Apiana tř. veteránů V1

a na závěr krásné třetí místo o nejhezčí CHS této výstavy!

Dětičky po Artíčkovi a Bianušce nám udělali velikou radost. Moc děkujeme za krásnou prezentaci a pěknou neděli, bez Vás bychom si to tak krásně neužili. Ještě posíláme pozdrav naší Cedrušce, která nám na výstavě moc chyběla. Z holčičky už je skoro dospělá fenečka a přírodě neporučíme a hárání nelze naplánovat... :-) 

Ještě musím napsat, že tahle výstava patřila k našim nejoblíbenějším. Měli jsme to kousek a zažili jsme tu spoustu krásných ročníků. Setkávali se s kamarády a jejich pejsky a vždy jsme si to díky skvělé organizaci pořadatelů užívali. Velmi mě mrzí, že tento ročník byl poslední. Velké díky patří všem organizátorům a za dva alespon panu Kotěrovi a paní Kláře Bisové! Moc děkujeme, že jste tuhle výstavu dělali s láskou a moc dobře, budete nám chybět...    

 

 

 

 

 

Více fotek zde...