header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů- 2017 (3)

Krásné vánoce chceme Vám přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému víc štěstí přál, aby i ten nový rok za to stál...

Krásné svátky všem našim přátelům, kamarádům a známým. Máme Vás rádi!

 

 

17. 11. Klubová výstava retrieverů v Kelči

Rozhodčí: Miloš Kašpar, Radim Kašpar

Carolin de Salvia Minor tř. mladých V2

Collin My Joy tř. pracovní V4

Golden Lyra My Joy tř. dorostu VN1

Flying Star Polly My Joy mezitřída V4

Druppi My Joy tř. pracovní V2

Příjemná výstava a setkání s přáteli, kterým ještě jednou velmi pěkně gratulujeme a moc děkujeme do Polanky za krásné obrázky... :-)

 

 

 

 

 

13. 11. 2017 Umřela naše milovaná Barunka, nejlepší kamarádka...

Bylas můj první retriever... Ta která mi otevřela cestu do Vašeho psího světa a ukázala jak je v něm krásně... Přivedla jsi mě k myslivosti a tam kde to všechno začalo jsi se při mém pasování i důstojně rozloučila... Vždy když jsme přišli z lesa, bylas první kdo se přišel podívat co neseme... Byla jsi báječná teta všech našich štěnátek a pomáhala vychovávat Bianušku, Collinka a Carolínku... Chybi mi to Tvé opírání se o mě, Tvé oči, Tvá pomoc v kuchyni, Tvé podání packy... je toho tolik o co jsme v tobě přišli a co nám tak moc chybí...

Dala a ukázala jsi mi toho strašně moc a poslední rozhodnutí bylo tak těžké... já pořád věřila..., ale už jsem tě musela pustit...

Moc Ti za všechno děkujeme a nikdy Tě Bájinko nepřestaneme milovat...

 

 

11. 11. z mého pasování mezi myslivce...

 

 

 

 

 

 

4. 11. naše velká výprava do Prahy na MVP se sourozenci z vrhu "C"

Coudym, Cedrou, Cayou a Carolinou a velmi milé překvapení a setkánání se s Kačkou a Baykym de Salvia Minor a jejich holčičkou Apple Indefatigable.

Velmi přísná paní rozhodčí nás ohodnotila velmi vyrovnaně a to známkami VD. Přesto nám naše setkání udělalo radost a moc děkujeme, že jste s náma byli a mohli jsme tak strávit moc pěknou sobotu ve Vaší společnosti... :-)

Ještě musím pochválit Coudyho a jeho majitele Terezku a Lukáše, kteří výstavu absolvovali i v neděli, nevzdali se a vybojovali zaslouženě Výbornou. Moc gratulujeme a máme z Vás radost!!!

Káťa s Baykym a Apple si ještě udělali daleký výlet a myslím, že mají velkou zkušenost a zážitek ze Světové výstavy v Lipsku, kde je opravdu přehlídka top pejsků. Vybojovali v obrovské konkurenci VD. Jsem na Vás hrdá a děkuji za prezentaci na výstavě této úrovně.

Gratulujeme a děkujeme Vám všem...


Coudy, Cedra, Carolin a Caya

 


Bayky, Apple, Carolin

 

 

 

 

Je moc těžké smířit se s něčím co nás moc bolí...

a v životě se stává tolik věcí co nechceme, neočekáváme a je moc těžké je přijmout...

Včera 24. 10. 2017 nám umřel pejsek Badíček

Áres Bady de Salvia Minor

Byla to chlapeček z prvních štěnátek po naší Bianušce de Salvia Apiana a Áreskovi Flores Vitae. Měl teprve pět let a sedm měsíců a vím moc dobře jak byl svojí rodinou milován. Jeho páníček za něj tolik bojoval a já mu moc děkuji za lásku co mu dával po celý jeho život. Napsal si mi Kubo něco moc krásného:

"... byl to nejlepší pejsek jakého jsem mohl mít, tolik věcí mě naučil, dělal nám jen radost, byl tak zlatý, hodný, citlivý, prostě nej..."

Badíčku milovaný, dali jsme ti svá srdce a tys nám dal své, nikdy na tebe nezapomeneme...

 

 

Láska je větší než příval slov.

O lásce se nediskutuje.

Láska je.

A. S. Exupéry