header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů- 2017

 18. 5. dnes slaví naše hodná Bianuška své už osmé narozeniny. Svým temperamentem, stále dobrou náladou a pracovitostí vůbec nepřipomíná veteránku, mezi ktreré dnešním dnem vstupuje. Moc ti přejeme holčičko naše, ať ti tvá šťastná hvězdička stále svítí!!! 

A před třemi lety se  právě na její narozeniny narodila naše "B" štěnátka, kterým jsme říkali: "šest medvědů s cibulkou", jedinou holčičkou :-) Moc Vám Bereničko, Bárníku, Baykynku, Badíku, Bastínku, Benjamínku a Marlynku přejeme jen to nejlepší! Dělejte svým rodinkám jen a jen radost a buďte stále šťastní psíčci jako je vaše máma Bibi a tatínek Collinek. Máme Vás rádi!!!  

 

 

 

29. 4. Karolínčina první výstava: Krajská výstava všech plemen v Dětřichově.

třída: dorost, rozhodčí: Andraš Polgar (SRB)

Chtěla jsem hlavně vědět jak nám holčičku posoudí pan rozhodčí a i když byla ve své třídě jediná, mám radost z pěkného posudku a známky VN1. V odpoledních soutěžích si pak Karolínka v silné konkurenci vyběhala krásné druhé místo jako nejlepší dorost výstavy.

Také nás přijela podpořit a nasát výstavní atmosféru Kájina sestřička Cedra se svou milou rodinkou. Roste z ní moc pěkná fenka a těším se, že ji někde uvidíme. Moc rádi jsme Vás viděli a děkujeme za fandění :-)    

 

 

Cedruška

 

 

22. 4. Karolínka na jarním svodu v Dolních Studénkách

rozhodčí: Smékal Dalibor

chrup: úplný, typ: typický, skus: nůžkový, povaha: klidná, výška: na tu je v šesti měsících ještě brzy... :-)  

  

 

 

 

 2. 4. moje zlatá a nejstarší členka naší smečky Bára mi kdysi ukázala krásný svět myslivecké kynologie. A abych se mohla se svojí smečkou plnohodnotně věnovat právě tomuto krásnému koníčku, složila jsem úspěšně zkoušky o první lovecký lístek...    

 

  

 

 

 

 

 

Děkuji za krásné fotky Danušce a BARFistky Bereničky... hlavně ať holčičce chutná :-)  

 

 


Naše "C" štěnátka už budou mít půl roku.

Šťastný Coudy... 

 

 

 Máša, Maška, Mášenka chovací... :-)  

 

 

 

 

 

Kája a Karolína

 

   

Karolína 

Kájuška

 

Čenda a Tamborek 

 

12. 3. oslavila naše první štěnátka už své páté narozeniny. Jsou z Vás všech už dospěláci a užíváte si krásný život ve svých báječných rodinkách. Ze srdce Vám přejeme Elinko, Anninko, Besinko, Meginko, Badíčku a Boltíčku ať máte stále šťastné životy, plné mističky a pohlazení od svých rodinek, které Vás mají radi. I my Vás máme pořád ve svých srdcích...

 

    

Sestry Allison a Annii

Badíček  

   

Benjaminek a Badík


Jsem moc pyšná na naši odchovanečku, pětiletou holčičku Allisonku a její paničku Sylvu. Jdou ve stopách svých rodičů. Maminky Bianušky a tatínka Áreska a úspěšně spolu složily zkoušku z Canisterapie. Velmi Vám holky přeji, ať máte radost z krásné práce, která rozdává štěstí dál a ještě jednou moc, moc gratuluji!!!

   

 

 

     

 

 

 

Carolin

 

 

Štěnátka jsou už dávno ve svých báječných rodinkách. Jsme Vám moc vděční, že se ozýváte a píšete jak se Vám pěkně daří. Jezdíte nás potěšit svojí návštěvou a také posíláte fotky. Stále vzpomínáme na tuhle veselou partičku rošťáků a máme Vás všechny rádi.

fotky zde...