header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů- 2016 (2)

Čas ve společnosti všech našich veselých štěnátek se nám rychle krátí a blíží se jejich odchod a rozdávání radosti ve svých nových rodinkách. Vím, že jsme Vám mrnousci vybrali ty nejhodnější lidičky a vím, že se na své psí kamarády všichni velmi těšíte. Mě děláte ohromnou radost Vašimi emaily, co vše pro štěnátka chystáte a jak počítáte dny kdy si už pro ně pojedete... Nakonec se i náš krásný chlapíček Čenda dočkal a myslím, že si mooc dobře počkal na svoji vytouženou rodinku. A já Vám všem moc děkuji za podporu co jste nám dávali, se mnou prožívali a chlapečkovi přáli jen to nejlepší. Bude nám po této partičce velmi smutno. Už jsem psala, že jsou to po Bianušce poslední štěnátka a tak jedna holčička zůstává doma. Bude nám tak vždy připomínat i Vás ostatní broučky. Věřím a doufám, že se nevidíme spolu takto pohromadě naposledy...

Přejeme Vám ze srdce Koudinku, Čendíku, Mášenko, Kajlínko, Kájuško, Cerduško a Karolínko

 šťastný a krásný psí život...


fotečky zde...

 

První pokusy o vyfocení štěnátek ve výstavním postoji, kdy moc spolupracovat nechtějí nakonec dopdaly vcelku dobře... fotečky zde... 

 

 

 

Pana doktora štěnátka zvládla na jedničku a aby taky ne, když je sestřičky pořádně vymazlily a pan doktor pochválil. Takže máme načipováno i naočkováno, vystaveny průkazy a cestu domů v autě prospinkanou:-)

Více fotek zde... 

 

 

Brzy budeme mít sedm týdnů. Dnes nás čeká velká výprava a první cesta autem za panem doktorem na očkování a čipování...

Fotky pro radost zde...

   

 

 

 

Štěnátka mají šest týdnů a jsou čím dál více veselejší a hravější. Máme ještě volného jednoho psíčka s nazlátlým kožíškem, kterému doma říkáme Čenda a je celý tatínek Artíček. Je to takový pusinka, kterému bych moc přála milující rodinku, která se na něj bude těšit...

Chlapíček Čenda

 


více fotek zde...    

 

 

 

Dnes jsem dostala krásný email od Anetky a Bárnýho. Dvouletého psíčka od naší Bianušky a Collinka. Anetko, moc mě vzal za srdce a dovolím si zkopírovat alespon pár Tvých milých slov:

"Musím říct, že si nám Péťo, dala opravdu člena rodiny, nikdy jsem si nedokázala představit, že člověk takhle může milovat psa..."

Je to moc krásně řečené a já sama jsem nejšťastnější, když vím, že se mají naše děti moc dobře... Ještě jednou Vám za chlapečka a lásku co mu dáváte velmi pěkně děkuji ...

Anetka a Bárny


 

Štěnátka mají pět týdnů. Už si vyzkoušela být venku na travičce a myslím, že byli jako průzkumná jednotka docela spokojení :-) Více fotek zde...

 

Nové fotečky našich maličkých, pohodových "C" štěnátek zde...  

 

Štěnátkům budou brzy čtyři týdny. Už krásně chodí, papají a vyžadují kontakt kromě své maminky Bibi i s náma. No, a protože je rádi fotíme, posíláme další fotečky... zde


   

 

 

 

Štěnátka mají tři týdny. Zkoušeli jsme dávat první příkrm, ale bylo toho více na nich. Naštěstí má i maminka Bibi ráda tvaroh a tak všechny pěkně očistila.. :-)


    

Více foto zde...

 

 Šestnáctý den a se stěnátkama začíná být čím dál veseleji ... :-)  

 

 

   

Více foto zde...

 

 

7. - 9. 10. proběhlo každoroční setkání našich odchovů v Herolticích. Velké poděkování patří  Jarušce, která se této akce báječně ujala. Já mohla tentokrát přijet jen na chvíli, od našich narozených "C" štěnátek. Potěšit se tak a pozorovat děti a teď už i vnoučky od naší maminky Bianušky, u které to všechno začalo... Krásně se nám rodinka rozrůstá a díky kamarádi, že jsem Vás poznala :-)

Více foto na stránkách CHS Ubi Amor zde...    

 

 

 

   

 

 

 

18. 10. štěnátka budou mít dva týdny. Včera jsme jim ostříhali drápky, ať moc nešrábou maminku Bibi a pomaloučku začínají otevírat očička. Také se pokouší o první vratké krůčky. Všichni nám krásně prospívají. Máme z nic velkou radost.

Chlapeček se zlatým kožíškem, označený hnědou mašličkou je volný!!! 


více foto zde...  

 

 

 

Je načase představit Vám dnes už týdenní štěnátka :-)

fotečky zde...    

 

 

 

6. 10.

Máme radostnou novinku. Po dlouhém čekání jsou štěnátka konečně mezi náma!!!

Porod jsme tentokrát neměli vůbec lehký a jeden chlapíček se nepodařil zachránit...

Přesto máme obrovskou radost, že je maminka Bianuška a jejích pět holčiček a dva klučínci v pořádku, jsou zdraví a čilí. Pěkně papají mléčko od maminky a nemůžeme se na ně dost vynadívat.

 

 

 

Začátkem měsíce října se v naší CHS budeme těšit na štěnátka ze spojení:

 

CIB.(Int. CH) Grand CH SK, CH SK, CZ, PL, HU, JCH SK, CZ Artuš My Joy

a šampion práce Bianca de Salvia Apiana "U"

Více informací v sekci: plánované vrhy     

 

 

 

 Blíží se termín našeho štěnátkovského setkání a protože se psí rodinka krásně rozrůstá, zveme Vás tentokrát do Heroltic hned ze třech CHS.

rodné de Salvia Minor, Ubi Amor a Creamy sun

Více info u Jarušky které patří velké díky... ona ví :-): Jaruška mob: 736421722 nebo u mě: 608752175

    

 


                     

 

 

 

 Collin, Binuška a jejich synáček Bady de Salvia Minor.

Moc děkuji za milou návštěvu :-) 

 

 

     

 

 

 

  Bently de Salvia Minor alias Barny, synáček po Collinkovi a Binušce, spokojený ve své rodince.

Děkuji Anetko za krásné fotky...  

 

 

    

 

 

 

Oblastní výstava v Kelči a náš Benjaminek de Salvia Minor s paničkou Pavlou, kde si u paní rozhodčí Lenky Frnčové vyběhali V1 a vítěz třídy otevřené.

Moc gratuluji, děkuji za chlapečka, že ho máte tak rádi a držím tlapky do dalších úspěchů :-)

 

 

   

 

 

 

25. 6. Oblastní výstava psů Náměšť na Hané

Collin My Joy tř. pracovní V1, VT, Oblastní vítěz

rozhodčí: Václavík Miroslav