header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverů- 2014 (3)

1. 11. 2014 XXVII. mezinárodní výstava psů Praha
rozhodčí: Sigrid Holzer (A)

Collin My Joy - třída pracovní: V3  
posudek: 2/5 roku, excelentní v typu, pěkná hlava, korektní skus, pěkná hloubka hrudníku, korektní úhlení, pěkná krátká kompaktní stavba těla, hedvábná přiéhavá srst, velmi elegantní prostorný pohyb, pes hrdý na svůj prut.  
    
   
  
    
 Bianca de Salvia Apiana - třída pracovní: V4
posudek: 5/5 roku, správná velikost, pěkná hlava, jemný výraz, elegantní hřbet,  dobrý hrudní koš, korektní úhlení, pěkná srst, milá povaha, pohyb OK.   
   
  
    
   
   
 Abiie de Salvia Minor (Besinka) - třída šampionů: V3
posudek: 2/5 roku, vysoké kvality, pěkná hlava, správně posazené tmavé oko, skus OK, elegantní hřbet, pěkné předhrudí, korektní úhlení, hezká srst, milá povaha, prostorný pohyb.   
  
 
  
   Děkujeme Zuzi, Stando a Besinko za krásnou sobotu. Bylo nám ve Vaší společnosti jako vždy moc hezky a jsme na Vás moc pyšní! Jen tak dál, moc Vám fandíme :-) 
    
   
 
25. - 26. 10. 2014 Výcvikový víkend s My Joy na Rematě
Děkujeme za pozvání a skvěle strávený víkend mezi přáteli. 
Bylo nám s Váma všema moc hezky!!!   
  
 
        
    
     
více fotek zde...    
     
Cestou z Rematy jsme se ještě zastavili u našeho odchovanečka Bondyho alias Marleyho. Roste z něj krásný chlapeček a máme velikou radost jak se mu v jeho báječné rodince krásně daří. Moc za něj do Trenčína děkujeme a posíláme pozdravení :-)  
  
 
         
    
 
       
 
 19. 10. 2014 OVVR Březolupy RK CZ
Áres Buddy de Salvia Minor I. cena, nos 4 , práce se zvěří.
Nejvyšší počet bodů a pochvala od rozhodčích za pěknou práci!
Těchto zkoušek se zůčastnil náš Badíček se svým páníkem  a jsme na jejich krásné výsledky moc pyšní. Kubo a Badíku, moc děkujeme za krásnou prezentaci a gratulujeme!!! 
    
    
      
     
      
      
    
  
11. - 12. 10. 2014
Máme za sebou krásný víkend plný sluníčka a milé setkání našich A + B štěnátek.  
Moc Vám děkujeme, že jsme se opět sešli a myslím, že nám bylo moc hezky.
Trošku jsme si potrénovali, trošku se báli při stezce odvahy při svíčkách... :-)  a krásně se pobavili s našimi pejsky. Ještě dlouho budeme vzpomínat!
Děkujeme kamarádi
            
   
 
spousta fotek na rajčeti zde... 
      
      
    
  

5. 10. 2014 XXX. Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Rybnik,
aby toho nebylo o víkendu málo (sobota trénování, neděle výstava), vyrazila jsem s Collinkem směr Polsko na Národní výstavu v Rybniku. Cestou jsme se připojili k naší Besince a její fajn rodince z Ostravy. Společně jsme pak dojeli na výstavu a mohli se jen radovat z krásných úspěchů našich goldenků :-)
Collin My Joy třída pracovní V1 CAC
Abbie de Salvia Minor (Besinka) třída pracovní V1 CAC 
rozhodčí: Elžbieta Chwalibóg (PL)
Mám velkou radost z Besinky a jejích příkladných majitelů. Holčička je krásně spokojená, ve skvělé kondici, s úžasně pohodovou povahou. Děkuji Zuzi a Stando... 
     
Collin My Joy
     
 Collin My Joy a Abbie de Salvia Minor 
       
     
  
   
 
 4. 10. 2014 krásná sobota s přáteli v Hrabenově na Zlatém kopci.
Moc díky Květi a Verunko za super nápad, na přátelské posezení a hlavně potrénování. Děkuji i za malou Bereničku a její rodinku. Bylo nám s Váma všema moooc hezky. Nezapomenutelný byl ovšem králík, alias bývalý "Hrabenovský plemeník." Už je u ledu a určitě se s ním ještě potkáme ... :-)
          
 
     
více fotek na rajčeti zde...     
     
   
 
27. 9. 2014 oslavila naše zlatá Baruška své sedmé narozeniny. Přejeme ti holčičko jen to nejlepší a hlavně, ať ti to s náma ještě dlouho běhá... Máme tě moc rádi!  
        
     
     
    
 
23. Moravskoslezská Národní výstava psů v Brně  27. 9. 2014
Na této výstavě se sešla naše odchovanečka Abbie de Salvia Minor - Besinka, s tatínkem našich "A" štěnátek Áresem Flores Vitae. Oba, tatínek i dcerka byli velice úspěšní,máme z nich velikou radost a posíláme gratulace. Jsme na Vás opravdu pyšní a děkujeme za krásnou prezentaci !!!
CH ČR, CH SK, CH AT Áres Flores Vitae V1 CAC
CH ČR Abbie de Salvia Minor - Besinka V1 CAC, Národní vítěz a CAC ČMKU
   

      
     
    
  

 Děkujeme za krásné fotečky a milé zprávy z domova našeho Bastínka.
Roste z chlapíčka krásný a spokojený pejsek :-)     
     
    
  

 
    
         
     
   
 
 21. 9. KLUBOVÁ VÝSTAVA OSLAVANY
rozhodčí: Mrs. C. Zingg (F)
Collin My Joy: třída pracovní: excellent
posudek: pěkná hlava a výraz, příliš ostříhán, dobrá kostra,  dobré nesení krku, strmější rameno, hluboký hrudník, dobré zadní nohy, rovná horní linie, energický a sebevědomý pes, pěkné předvedení. 
        
    
    
  
 
 20. 9. setkání s naší Bereničkou a její rodinkou u vody...
Z holčičky roste krásná slečna, pěkně čiperná a zvědavá. Máme z ní radost.     
    
  

 
více fotek zde...     
    
   
 
 Naše odchovanečka Annii de Salvia Minor, úspěšně složila zkoušky OVVR, ve Veselíčku. Jsme na Vás Jaruško a Anninko moc pyšní. Zúročily jste tak svoji pilnost. Ještě jednou mooc gratulujeme!!! Máme z Vás radost  :-)  
    
    
   
  
        
    
    
  
     
5. - 7. 9. 2014 výcvikový pobyt na Zahradišti, pod záštitou Výcvik retrieverů Brno, s trenérkou Kristýnkou Šedou.    
Tentokrát jsme se vypravili celá smečka, i s manželem, který si užil krásné lesy plné hub :-) Bianuška pak tuhle akci pojala jako lázenský pobyt po mateřské dovolené. Bára jako osvědčená garde-dáma a Collinek pilně pracoval. Jeho povaha šibala, ho však málokdy opouští a tak nás obveseloval svou upřímnou hravostí a nekončícím temperamentem...
Na Zahradišti je vždycky moc pěkně, zvlášť s přáteli, vždy skvělou atmosférou a přejícím počasím plného sluníčka, jako letos :-) Už teď se těšíme na příště...
         
       
   
více foto na rajčeti zde...

     
    
   
  

Děkujeme rodince našeho Benjaminka, za zprávy a pohodové fotečky z jeho nového, láskyplného domova. Moc na Vás myslíme, posíláme pozdravení   a maličkému pusu. Máme Vás rádi!!!
      
     
     
  
     
 
     
     
   
 
30. 8. 2014  
Collin na MVP Mladá Boleslav a setkání se synky, Badym a Bentlym (Bárníkem ) :-) 
rozhodčí: Facq Bruno (F)
známka: excellent
posudek: krásný pes, předveden ve výborném stavu, exc. horní linie a nasazení ocasu, pěkný mužský typ s tmavým okem, pohybuje se dobře, nese ocas příliš vysoko ( no holt náš frajer..)  preferuji raději nižší hrudní koš...
Collinek mi udělal radost, jak si krásně předvádění užíval a na to že byl prvně ve třídě pracovní, už  mezi  dospěláky, tak jsem na něj moc pyšná, jak byl pohodový :-)
Moc rádi jsme se na výstavě potkali i s našima nejmenšíma Badíčkem a Bentlym (Bárníkem). Kluci byli taak spokojení a socializace mezi tolika pejsky jim absolutně nedělala problém. Jsou to šikulkové a mám z vás radost. Jsem moc ráda, že jsme se viděli ..díky Vám kamarádi :-)
               
 
  
více foto na rajčeti zde... 
  


     
  
    


 V pátek 29. 8. odjel do svého nového domova náš Benjamínek. Víme chlapečku, že jsi našel skvělou rodinku a budeš se mít báječně. Máme tě moc rádi a v našich srdcích máš své místo už navždy... Děkujeme kluci K. a H., že Vás máme a že jste to tak skvěle naplánovali :-))) Bady a Benji budou správná dvojka :-)   
     
      
         
   
  

Benjaminek stále čeká na svoji milující rodinku...
    


  23. - 24. 8. 2014
Všestranné zkoušky retrieverů a loveckých slídičů (VZ) OMS Opava Píšť
Bianuška o víkendu úspěšně složila velmi náročné VZ. Mám z holčičky naší pilné velikou radost a jsem moc ráda, že i po mateřsko - štěněčí dovolené nic nezapoměla a pracovala s chutí. Stává se tak Všestranně upotřebitelnou fenou a já jsem na ni mooc pyšná.
Děkuji i naší výcvikářce Kristýnce Šedé - Výcvik retrieverů Brno, za její rychlo kurz, cenné rady a připomenutí nového zkušebního řádu. Moc jsi nám holka zlatá pomohla. Už teď se těšíme, až se zase dáme do další práce :-)     
       
 
     

      


14. 8. 2014 Dnes nás navštívila Berenička se svojí rodinkou. Holčička roste do krásy a s bráškou Benjaminem nevěděli kdy přestat s hrátkami :-) Berynka je šikovná, nebojácná holčička. Někdy bylo moc těžké ty dva na chvilku zastavit :-)  Máme z ní čiperky veselé, radost a moc děkujeme za milou návštěvu...
      
           foto  zde...
        
    
   
  

       
 Naše odchovanečka Abbie de Salvia Minor - Besinka si se svojí šikovnou majitelkou Zuzankou vyběhala šampiona krásy ČR. Moc Vám holčičky gratulujeme, přejeme ještě spoustu tak krásných úspěchů, jak na poli pracovním či výstavním a ze srdce děkujeme za krásnou prezentaci naší CHS. Jsme na Vás moc pyšní!!!  
     


           
    
Po devíti dnech se nám z rodinných důvodů vrátil náš chlapeček Benjamin...
Zatím zůstává u nás, uvidíme co bude dál...
Pokud by měl o chlapíčka někdo zájem, prosíme opravdu jen o vážné a seriozní zájemce... děkuji
          
  
více foto na rajčeti zde...