header_image
De Salvia Minor
Reg. č.: 381/10 od r. 2010
Tel.: +420 608 752 175
info@desalviaminor.cz
www.desalviaminor.cz
Chovatelská stanice zlatých retrieverůPlánované vrhy !!!

Na Jaro 2021 plánujeme štěnátka po naší Karolínce,

krycího pejska zatím pečlivě vybíráme...

 

 


Na podzim 2019 plánujeme štěnátka po naší Karolínce

a ráda bych Vám představila krycího pejska a tatínka našich "D" štěnátek

CH HARRY POTTER AUREA ROSA + CAROLIN DE SALVIA MINOR

 


Harry je krásný, zdravý pes se sluníčkovou srstí a jak píše jeho chovatelka, jeho velkou devizou je jeho povaha. Je to velký mazel, avšak temperament mu nechybí. Je to pes s výbornými loveckými vlastnostmi a velkou chutí k aportování. Harry je lovecky upotřebitelný pes, který aktivně působí v praxi.

Karolínka je mé vytoužené štěnátko. Zůstala nám doma z posledního vrhu po naší Bianušce a Artíčkovi My Joy. Je to pilná a pracovitá fenečka s úžasnou povahou. Mazlivá a přitom šikovná, bystrá holčička které nesmí nic ujít. Miluje děti a umí k nim být jemná. Po pracovní stránce s ní nebyl problém od útlého věku. Už si vyzkoušela i práci přímo v naší honitbě a je radost se na její temperament a přitom hezkou, korektní práci dívat.

Velmi se na tohle spojení těším. Mají s Harrym hodně společného a to co je pro retrievery typické - výbornou povahu a chuť k aportu.

Odkaz na domovskou CHS Harryho:

CHS Aurea Rosa

 CH Harry Potter Aurea Rosa + Carolin de Salvia Minor


Carolin a Harry

zamyšlený Harry

 

pracující Harry


pracující Karolínka


malá Karolínka

maličká Karolínka


Karolínka na výstavě :-)

 


 

 

 

 

 

 

 Začátkem října 2016 plánujeme v naší domovské CHS štěnátka,

ze spojení CIB.(Int CH) Grand CH SK, CH SK, CZ, PL a HU, JCH SK, CZ Artuš My Joy a šampion práce Bianca de Salvia Apiana "U" 

 

Bianca: pracovitá, poctivá fenečka s dobrým srdéčkem a velmi klidnou, vyrovnanou povahou. O čem svědčí i její činnost jako canisterapeutického psa. V součastné době již canisterapii aktivně nevykonáváme, z důvodů převážně časových. Je však využívána v myslivecké praxi, kde pracuje s nadšením a poctivostí pro ni vlastní.

Artíček: psíček, kterého znám už od štěnátka a vždy jsem pro něj měla slabost. Je to krásný pan pes o kterém můžu s čistým svědomím říct, že jeho nazlátlý kožíšek nezapře jeho zlaté srdce. O jeho exteriéru mluví i jeho výstavní úspěchy a po pracovní stránce je hodně lovecky využíván.

Co mě z tohoto spojení těší, je především zdraví. Oba mají za sebou krásné rodokmeny, které mají co nabídnout ať zájemcům o vystavování, pracovní zkoušky, canisterapii, či jako domácího mazlíka. Sama jsem na jejich odchov velmi zvědavá a je to pro mě srdeční záležitost, protože vím, že po Bianušce to budou štěnátka poslední.

V případě zájmu, si můžete rezervovat Vaše štěnátko již nyní a návštěva v naší CHS, kde budou štěnátka vyrůstat je pro nás samozřejmostí.

odkaz na CHS Artíčka My Joy

 


Artíček a Bianuška


Bianuška

Artíček

     

 

 

 

 

V letošním roce 2015 očekáváme štěnátka po našich odchovech ze spojení:

Abbiie de Salvia Minor a Collin My Joy
      odkaz na stránky Abbiie Besinky..    zde
    
Abbiie (Besinka): velmi přátelská, něžná fenečka. Vyrůstá v báječné rodině mezi dětma, což se odráží na její veselé a hravé povaze. Měla jsem možnost vidět ji jak při zkouškách (OVVR, PZ), tak i na výstavách a vždy se chová jako profesionálka. Je CH ČR, čekatelkou CH PL, Mezinárodního šampionátu krásy a šampionátu krásy ČMKU.
Collin: štěnátka budou pro něj již druhá a svým prvním potomkům předal krásnou stavbu těla, husté kožíšky, moc pěkné hlavičky a především zdravé geny. Collin má za sebou úspěšně složeny zkoušky OVVR, PZ a určitě budeme v práci, která nás oba baví pokračovat. Z výstavních úspěchů se může pochlubit JCH, CH ČR a čekatelstvím CH SK a PL

 

                                                        
                        
            
Annii de Salvia Minor a Humphrey Bismilláhi
  odkaz na stránky Annii...    zde

Annii: holčička se srdéčkem na dlani či pacce. Má za sebou své první zkoušky a to OVVR s velmi krásným výsledkem. Výstavy ji moc nelákají, ale vím, že kdyby malinko chtěla je z ní šampionka. Se svou prima paničkou nejraději vyráží do přírody a za dětma, ke kterým má Anninka moc pěkný vztah.
Humphrey: mladý pes kterého znám od štěněte a nedám na něj dopustit. Je to velmi hodný, nekonfliktní psík s krásnou hlavičkou. Má složeny zkoušky OVVR a letost se chystá na zkoušky vyššího typu