CANISTERAPIE

Myšlenka věnovat se canisterapii a rozdávat radost, ve mně zrála již delší dobu. Hlavním impulsem byla má nemocná maminka a dobré srdéčko naší Bianušky. Kdo ji zná, ví o čem mluvím… Vlastně úplně první setkání s Canisterapií jsem zažila s naší Baruškou v roce 2009, na výcvikovém táboře Bernských salašnických psů „PECKA“ u Dvora Králové. Moc se mi líbilo povídání a ukázky této činnosti. Sešla se tam bezvadná parta lidiček a jejich čtyřnohých kamarádů, na které dodnes ráda vzpomínám. Bára ač je hodná, CT vykonávat nemůže. Se svou těžkou dysplazií by sama potřebovala pomoci. S Bianuškou jsem v roce 2011 navštívila CT workshop pořádaný p. Hanou Mösnerovou a jejím týmem „Kamarádů otevřených srdcí“. Tam jsem se opět přesvědčila o Bianušce a její skvělé povaze a začala s ní trénovat na zkoušky. Ty jsme letos úspěšně složily, právě pod patronací KOS, pod nimiž budeme nadále pracovat. Pevně věřím, že naše otevřená srdce budou přinášet radost a pomáhat mnohdy opuštěným a bezbranným lidem…

Workshop Sobotín 2011

canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie

CT zkoušky 2012

canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie
canisterapie

ukázka canisterapie na dětském táboře společnosti AGEL

canisterapie
canisterapie
canisterapie

naše CT v domově důchodců Štíty

canisterapie
canisterapie
canisterapie