PLÁNOVANÉ
VRHY

🐾 Na podzim 2024 plánujeme štěňátka po naší Dorynce, 

ženicha pečlivě vybíráme a už teď se těšíme. ❤️

Koncem října 2022 se narodí štěňátka po naší zlaté Dorynce a Zantém

CH CZ, CHS SK, CH AU, JCH CZ Daily Rays Dream Maker – Zante a DORY DE SALVIA MINOR

Dorynka je moje holčička s tím nejhezčím pohledem a láskou kterou má pro nás ve svém dobrém srdéčku, máme ji všichni moc rádi. Je to jemná fenka s dobrosrdečnou povahou, která by udělala co mi na očích vidí. Moc se na její štěňátka těšíme a věříme, že jsme vybrali toho nejúžasnějšího pejska a tatínka našich budoucích psích dětiček.

Představuji Vám pana psa: CH CZ, CHS SK, CH AU, JCH CZ Daily Rays Dream Maker – Zante

Krásný medvídek s milou povahou, krásnou stavbou těla a zlatým srdíčkem. Poznala jsem dalšího úžasného psího kluka a jsem z něj nadšená. Moc se na toto spojení těšíme… případní zájemci o štěňátko se tak už můžou ozývat, ptát se, přijet na návštěvu, podívat se jak naše smečka funguje a úžasně spolu vychází…

Na Jaro 2021 plánujeme štěňátka po naší Karolínce a Kalifovi

KALIF IZ DOLINY SOLNCA a CAROLIN DE SALVIA MINOR

Kalíška znám už od štěňátka a to co o něm píše jeho chovatelka můžu jenom potvrdit je to láska, je to dobrota a mazlení je to malé princátko…vždy galantní, slušný, jemný, dobrák, který všem vychází vstříc a miluje všechny kolem sebe…Jsem ráda, že je veden i pracovně a chodí do bažantnice kde je práce pro naše plemeno doslova ráj…

Karolínka je mé vytoužené štěňátko. Zůstala nám doma z posledního vrhu po naší Bianušce a Artíčkovi My Joy. Je to pilná a pracovitá fenečka s milou povahou. Mazlivá a přitom šikovná, bystrá holčička, které nesmí nic ujít. Miluje děti a umí k nim být jemná. Po pracovní stránce s ní nebyl problém od útlého věku. Na zkouškách pracuje bez chybičky a je vidět jak ji práce těší a dělá ji ráda. Velmi se na tohle spojení těším. Karolína a Kalif mají hodně společného a to výbornou retrívři povahu a neuvěřitelnou chuť do všeho co s námi podnikají…

Na podzim 2019 plánujeme štěňátka po naší Karolínce

CH HARRY POTTER AUREA ROSA + CAROLIN DE SALVIA MINOR

Harry je krásný, zdravý pes se sluníčkovou srstí a jak píše jeho chovatelka, jeho velkou devizou je jeho povaha. Je to velký mazel, avšak temperament mu nechybí. Je to pes s výbornými loveckými vlastnostmi a velkou chutí k aportování. Harry je lovecky upotřebitelný pes, který aktivně působí v praxi.

Karolínka je mé vytoužené štěňátko. Zůstala nám doma z posledního vrhu po naší Bianušce a Artíčkovi My Joy. Je to pilná a pracovitá fenečka s úžasnou povahou. Mazlivá a přitom šikovná, bystrá holčička které nesmí nic ujít. Miluje děti a umí k nim být jemná. Po pracovní stránce s ní nebyl problém od útlého věku. Už si vyzkoušela i práci přímo v naší honitbě a je radost se na její temperament a přitom hezkou, korektní práci dívat.

Velmi se na tohle spojení těším. Mají s Harrym hodně společného a to co je pro retrievery typické – výbornou povahu a chuť k aportu.

Začátkem října 2016 plánujeme v naší domovské CHS štěňátka

CIB.(Int CH) Grand CH SK, CH SK, CZ, PL a HU, JCH SK, CZ Artuš My Joy a šampion práce Bianca de Salvia Apiana „U“

Bianca: pracovitá, poctivá fenečka s dobrým srdéčkem a velmi klidnou, vyrovnanou povahou. O čem svědčí i její činnost jako canisterapeutického psa. V současné době již canisterapii aktivně nevykonáváme, z důvodů převážně časových. Je však využívána v myslivecké praxi, kde pracuje s nadšením a poctivostí pro ni vlastní.

Artíček: psíček, kterého znám už od štěňátka a vždy jsem pro něj měla slabost. Je to krásný pan pes o kterém můžu s čistým svědomím říct, že jeho nazlátlý kožíšek nezapře jeho zlaté srdce. O jeho exteriéru mluví i jeho výstavní úspěchy a po pracovní stránce je hodně lovecky využíván.

Co mě z tohoto spojení těší, je především zdraví. Oba mají za sebou krásné rodokmeny, které mají co nabídnout ať zájemcům o vystavování, pracovní zkoušky, canisterapii, či jako domácího mazlíka. Sama jsem na jejich odchov velmi zvědavá a je to pro mě srdeční záležitost, protože vím, že po Bianušce to budou štěňátka poslední.

V případě zájmu, si můžete rezervovat Vaše štěňátko již nyní a návštěva v naší CHS, kde budou štěňátka vyrůstat je pro nás samozřejmostí.

V letošním roce 2015 očekáváme štěňátka po našich odchovech

Abbiie de Salvia Minor a Collin My Joy

Abbiie (Besinka): velmi přátelská, něžná fenečka. Vyrůstá v báječné rodině mezi dětma, což se odráží na její veselé a hravé povaze. Měla jsem možnost vidět ji jak při zkouškách (OVVR, PZ), tak i na výstavách a vždy se chová jako profesionálka. Je CH ČR, čekatelkou CH PL, Mezinárodního šampionátu krásy a šampionátu krásy ČMKU.

Collin: štěňátka budou pro něj již druhá a svým prvním potomkům předal krásnou stavbu těla, husté kožíšky, moc pěkné hlavičky a především zdravé geny. Collin má za sebou úspěšně složeny zkoušky OVVR, PZ a určitě budeme v práci, která nás oba baví pokračovat. Z výstavních úspěchů se může pochlubit JCH, CH ČR a čekatelstvím CH SK a PL

Annii de Salvia Minor a Humphrey Bismilláhi

Annii de Salvia Minor a Humphrey Bismilláhi

Annii: holčička se srdéčkem na dlani či pacce. Má za sebou své první zkoušky a to OVVR s velmi krásným výsledkem. Výstavy ji moc nelákají, ale vím, že kdyby malinko chtěla je z ní šampionka. Se svou prima paničkou nejraději vyráží do přírody a za dětma, ke kterým má Anninka moc pěkný vztah.

Humphrey: mladý pes kterého znám od štěněte a nedám na něj dopustit. Je to velmi hodný, nekonfliktní psík s krásnou hlavičkou. Má složeny zkoušky OVVR a letos se chystá na zkoušky vyššího typu